Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Historie sukcesów

Żona – 19 kg lżejsza

Mam na imię Petra – dziś jestem szczęśliwą żoną. Szczęście zawdzięczam mężowi Tomaszowi i Turbo Dieta, dzięki której dowiedziałam się, czym jest Turbo dieta i której zawdzięczam uzyskanie figury marzeń na ten tak wyjątkowy dzień.

Trudne początki

Całe życie byłam pulchną dziewczynką, a poźniej pulchną kobietą. Wypróbowałam niezliczone ilości diet, mogłabym wręcz napisać wielką księgę odchudzania. Choć nie byłaby sukcesem: na ogół ani jedna z diet nie przynosiła rezultatu. Miałam garderobę w trzech rozmiarach – przez ciągłe wahania wagi. Na dodatek jestem typem kobiety, która tyje, kiedy jest szczęśliwa. W ten oto sposób, kiedy poznałam Tomasza a poźniej zamieszkaliśmy razem, zauważyłam, że nawet ubrania w największym rozmiarze zaczynają mnie opinać. Mimo, że Tomasz nie narzekał, ja zaczęłam się martwić.


Pomyślałam, że muszę zacząć działać, zwłaszcza, że do ślubu zostały tylko trzy miesiące. Wtedy zaczęłam chodzić do miejscowego klubu fitness i miałam ogromne szczęście: poznałam Laurę! Na początku jedynie uczęszczałam na zajęcia przez nią prowadzone, ale kiedy zobaczyła z jakim problemem się zmagam, od razu poleciła mi Turbo dietę®. Dieta oparta na spożywaniu koktajlu białkowego była stworzona dla mnie: mogłam wybrać spośród kilku programów, nie musiałam liczyć, odmierzać. Koktajl był łatwy do sporządzenia i mogłam zabrać go ze sobą, gdziekolwiek szłam. Na dodatek jedna porcja kosztowała mniej niż tradycyjny posiłek. Zaczęłam od dwutygodniowego Programu Intensywnego.

Turbo Dieta®: droga do schudnięcia jest prostsza niż myślisz!

Podczas dwutygodniowej kuracji, ani razu nie byłam głodna!

Dzięki pysznemu koktajlowi białkowemu w ogóle nie byłam głodna! Kiedy miałam chwile słabości, zawsze mogłam liczyć na wsparcie i porady Laury. Po pierwszej kuracji pozbyłam się 7 kg – a zostało jeszcze dwa i pół miesiąca do mojego wielkiego dnia! Po krótkiej przerwie kontynuowałam dietę z Programem Vital i ciągle chudłam. Był to dla mnie ogromny sukces!

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu

Maj: miesiąc panien młodych. Mój ślub też był w maju. W marcu i kwietniu, w trakcie gorączkowych przygotowań i tak nie miałabym czasu na jedzenie: tym lepiej sprawdziła się Turbo dieta®. Uwielbiałam smak koktajli, a kilogramy po prostu znikały. Jeszcze przed majem zauważyłam, że nawet ubrania w najmniejszym rozmiarze są na mnie za duże. Trochę kłopotu sprawiła mi wymiana wcześniej zamówionej sukni ślubnej na mniejszą, ale na szczęście się udało – pracownikom butiku poleciłam Turbo dietę® i miałam ich w garści!

W to wyjątkowe majowe popołudnie byłam szczuplejsza niż kiedykolwiek. W ciągu trzech miesięcy schudłam 19 kg. A Tomasz wzruszony jak nigdy, czekał na ołtarzu na swoją – teraz już szczupłą – przyszłą żonę.

 

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant