Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Zapytaj Laurę!

Zapytaj naszych ekspertów!

Eksperci Turbo diety, odpowiemy na wszelkie pytania związane z utratą masy ciała, ruchu, dieta!>

 

"W mojej rodzinie zawsze przywiązywano wagę do zdrowego trybu życia, obejmowało to także   właściwe odżywianie i ruch, a więc już w dzieciństwie nauczyłam się, że to ważne sprawy. Wiedza i własne doświadczenia zdobyte później w życiu zgadzają się z metodami Turbo dieta® >, dlatego uważam że jestem wiarygodna pomagając osobom odchudzającym się.

W dzisiejszych czasach głównie kobiety prawie nigdy nie są zadowolone ze swojej wagi i figury.  Na skutek społecznych oczekiwań nawet smukłe kobiety chcą być jeszcze szczuplejsze, zgrabniejsze, a dla zmagających się z nadwagą jest to nie tylko problem estetyczny, ale także zdrowotny. Na „rynku odchudzania” możemy wybierać spośród mnóstwa produktów i metod, jednak większość z nich obiecuje wyniki nie uwzględniając podstawowych zasad zdrowego odżywiania. Jestem przekonana, że starania o zmniejszenie nadwagi nie mogą odbywać się kosztem zdrowia.

Turbo dieta® jest metodą opracowaną przez niemieckiego lekarza, uwzględniającą potrzeby organizmu i optymalizującą jego działanie, przy pomocy której można osiągnąć zdrowe zmniejszenie nadwagi. Natomiast białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® jest produkowany z tak dobrej jakości białek i surowców odżywczych, że organizm jest w stanie w całości je wykorzystać. Dzięki temu, w trakcie diety nie głodzimy organizmu, ale odżywiamy go dobrej jakości białkami, witaminami i minerałami, jednocześnie mobilizując go do tego, aby także zaczął spożytkowywać własne zbędne zapasy.

Turbo dietę® mogę z ręką na sercu polecić każdemu, kto w zdrowy sposób, rozsądnie, chce pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki posiadanej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, jako  gospodyni Turbo diety®, jestem pewna, że mogę być pomocna odpowiadając na Państwa pytania, proponując rozwiązania aktualnych problemów z nadwagą."

Attila J. Handl
Prezes Zarzadu

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant