Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Historie sukcesów

Turbo dieta® Księga Gości

Zastanawiasz się jak to możliwe, żeby dieta była tak skuteczna, a jej efekty powalające? Jak to możliwe, że podczas diety nie jesteś głodna, a efekty widzisz od razu? I dlaczego Turbo dieta® cieszy się zaufaniem klientów już od 10 lat?

Ponieważ:

  • daje efekty widoczne gołym okiem już od samego początku
  • podczas diety nie jesteś głodna, białko jest bardzo sycące, dzięki czemu będziesz potrafiła oprzeć się pokusom
  • dostosuj dietę do swoich potrzeb: sprawdza się w przypadku zarówno mniejszej jak i dużej nadwagi
  • nie musisz wiecznie się odchudzać, ale Turbo Dieta® może stać się częścią zdrowego stylu życia: można ją stosować również przez dłuższy okres czasu
  • dzięki niej poczujesz się lepiej we własnej skórze
  • nie musisz gotować specjalnych dietetycznych posiłków: 1 koktajl = 1 posiłek
  • jest niezwykle prosta w stosowaniu – koktajl przygotujesz szybciej niż herbatę
  • czujesz jak Twój organizm napełnia się białkiem, witaminami i składnikami mineralnymi

90% naszych klientów jest zadowolonych z Turbo Diety®.

Czy chcesz wiedzieć, dlaczego?
Z wpisów do Księgi Gości Turbo  Diety® możesz się dowiedzieć.


„Pozwólcie, że podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami i radością. Wczoraj wieczorem zakończyłam pierwszą dwutygodniową kurację. Stosując „dietę wstępną” oraz turbo dietę light, od 12 sierpnia schudłam 7 kg :). Nie chciałabym przerywać tego procesu, dlatego dalej stosuję dietę. Nie wyjadam wszystkiego z lodówki, staram się bardzo świadomie odżywiać. W czasie dotychczasowych prób nigdy nie słyszałam takiego wewnętrznego głosu, jaki teraz słyszę: DALEJ! DASZ RADĘ! WARTO!!! Fantastyczne uczucie, że zamiast w spodnie rozmiar 44 mieszczę się w rozmiar 38. Moja przepuklina nie jest już taka duża (mimo że wcześniej czy później muszę położyć się pod nóż, ale z powodu wysokiego poziomu cukru we krwi miałam na to małe szanse). A co najważniejsze: z ciekawości zrobiłam kompleksowe badanie  krwi. Szalałam z radości, kiedy dowiedziałam się, że poranna wartość poziomu cukru na czczo, przed podaniem insuliny, wynosiła 6,1. WSZYSTKIE WYNIKI BYŁY DOBRE!!! TO FANTASTYCZNE!!!” Dziękuję!!! Gabi.B. 08.09.2009.

*

„Moim najważniejszym przesłaniem po dwóch intensywnych kuracjach jest to, że każde słowo w materiałach informacyjnych i reklamach jest prawdą.” Ágota 15.10.2009.

*

„Jestem bardzo zadowolona z turbo diety, dużo mi pomogła, moje dzieci są ze mnie dumne. Bardzo dziękuję.” V. Ferencné 16.10.2009.

*

„Do tej pory spośród wielu kuracji tylko ta się sprawdziła. Przeprowadzając wytrwale ma się pewny sukces!” Gabriella I.

*

„Jestem bardzo zadowolona z Turbo diety. Kiedy za pierwszym razem przeglądałam różne diety, ta mi się najmniej podobała, a w rezultacie dzięki niej do tej pory udało mi się schudnąć 6 kg. Teraz już mi się bardzo podoba. Dziękuję.” Edit J. 20.10.2009.

*

„Stosuję dietę razem z córką. Do tej pory udało nam się schudnąć 7 kg. Szczególnie cieszy nas to, że dieta usuwa fałdy tłuszczu z tych miejsc, z których innym dietom nie udało się.” Anikó i Piroska V. 20.10.2009.

*

„Z pomocą Turbo diety udało mi się schudnąć 4-5 kg,a co nie udawało mi się od wielu lat. Od tego czasu regularnie piję 1 jedną porcję dziennie, jeżeli czuję potrzebę, żeby kontrolować swoją wagę. Dziękuję!” Erika K. 29.10.2009.

*

„Jestem już po pierwszej dwutygodniowej kuracji i stałam się lżejsza o 7 kg. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, także moje ciśnienie wróciło do normy, odzwyczaiłam się od napojów energetycznych i już w ciągu dnia nie „podjadam”. Dziękuję za nową nadzieję :)” Zsuzsanna 06.11.2009.

*

„Cześć! To mój 9. dzień i udało mi się bez głodowania pozbyć 2,7 kg. Mój partner, który w to nie wierzył także rozpoczął dietę i też pozbył się 3 kg, a więc obojgu udało nam się zrzucić 5,7 kg.  Wszystkim gorąco polecam.” Pozdrowienia: Andrea K.

*

„Rzeczywiście ten preparat jest bardzo dobry, nie mogę uwierzyć, że w końcu jest jakiś „cudowny środek” i nawet bardzo nie cierpiałam, udało mi się, jestem szczuplejsza o 2 rozmiary.” Dziękuję: Ágnes T.

*

„W zeszłym roku latem przeprowadziłem 2 tygodniową kuracje i udało mi się pozbyć 6 kg. Nie mogę powiedzieć, że w tym czasie zupełnie nie czułem głodu, ale nie był on meczący. Najprawdopodobniej psychicznie miałem ochotę na jedzenie. W takim czasie człowiek najbardziej zauważa jakie mnóstwo żywności nas otacza :) Byłem bardzo zadowolony z wyniku, ale Boże Narodzenie było za długie......Polecam każdemu tę dietę, dobrze działa!” Béla B.

*

„Na początku czerwca zakończyłam dwutygodniową dietę. Schudłam 6 kg, muszę jeszcze schudnąć 4. Bardzo się cieszę że trafiłam na ten produkt, bo wygląda na to, że będzie on ostatecznym rozwiązaniem na moje stałe problemy z wagą.” Z podziękowaniami Mária D.

*

„To pierwsza kuracja odchudzająca, która w moim przypadku była skuteczna, 17 lat próbuję i  dopiero ta działa!” Dziękuję Sára S.

*

„Na początku miałam bardzo sceptyczny stosunek do koktajli. Mimo to wypróbowałam i byłam całkowicie zadowolona z wyników. Polecam również innym! Działa doskonale!” Z podziękowaniami: Katalin B.

*

„Uwielbiam nowy Shake! Przy mojej pracy nie mam możliwości porządnie zjeść ani zażywać ruchu, natomiast teraz wystarczy wypić Shake! Chudnę mimo że nie głoduję! Po prostu SUPER!” Tímea H. 31.03.2010.

*

„Jestem bardzo zadowolona z Turbo diety, Każdemu polecam. Rzeczywiście tak jest: Bez głodowania!! Naprawdę pomaga.” Tünde B. 25.05.2010.

*

„Pierwsza taka kuracja odchudzająca, która naprawdę się sprawdziła, PONIEWAŻ: jest smaczna (truskawka!!), nie jestem głodna, gdyż daje uczucie sytości. W tej chwili osiągnęłam spadek wagi o 14 kg. W końcu znalazłam metodę utrzymującą na poziomie kilogramy i która mi się nie znudziła.” Dziękuję Wam: Kinga

*

„Jestem bardzo zadowolona z proszku Turbo dieta. To jest pierwsza moja kuracja, która zakończyła się sukcesem i nie wróciły stracone kilogramy.” Dziękuję: Erika 13.07.2010.

*

Szanowna Centralo Turbo -dieta!
„Po wielu nieudanych kuracjach odchudzających wypróbowałam Wasze produkty. Od 11 dni spożywam koktajle, jest mnie mniej o 7 kg. Nie chciałam wierzyć reklamom w TV, teraz przekonuję się na własne oczy. Jeszce daleko do końca, bo muszę się uwolnić od 40-50 kg, ale ten produkt jest wielką pomocą. Nie cierpię, nie ulegam pokusom i jestem coraz bardziej dumna z siebie, że potrafię tego dokonać!” Dziękuję: Éva Z.

*

Miła Lauro!
„Chciałabym podziękować za wszystkie porady, które dostałam od Ciebie w trakcie diety. Przed rozpoczęciem turbo diety ważyłam 100 kg. Teraz, po 3 intensywnych kuracjach, ważę 83 kg. Bardzo dziękuję za pomoc. Nie przestanę stosować diety, chciałabym jeszcze schudnąć o 10 kg. Mam nadzieję, że mi się uda.” Dziękuje za wszystko. B.F. 08.08.2011.

*

Pozdrawiam!
„Uważam, że Wasze produkty są dobre, a spośród preparatów na odchudzanie najlepsze, jakie do tej pory wypróbowałem, ponieważ te były pierwsze, które przyniosły rezultaty.
Bardzo mi trudno schudnąć, w ciągu dwóch tygodni (mimo że ściśle przestrzegałem wskazówek) chudnę o 2, maksimum 3 kg, natomiast w ciągu 9 dni straciłem 6 cm w talii (ze 103 na 97 cm), to jest bardzo dużo i dlatego składam podziękowania. Podsumowując: produkt podoba mi się, spośród „cudownych środków” ten rzeczywiście jest najbardziej skuteczny i w stosunku do  wartości cena też jest odpowiednia.” Z pozdrowieniami R.B. 23.08.2011.

*

Szanowna Obsługo Klienta!
„11 tygodni temu dostałam od męża w prezencie Turbo dietę. On w nią wierzył, ja nie, ale ponieważ stosowałam już bezowocnie wiele kuracji odchudzających, pomyślałam, że nie mam nic do stracenia, jeśli ją wypróbuję. W ciągu pierwszych 2 tygodni straciłam 8 kg. W czasie diety byłam zrównoważona, nie głodowałam, miałam dobry nastrój. Po krótkiej przerwie rozpoczęłam dietę ponownie. I teraz pod koniec 11. tygodnia osiągnęłam wynik - 20 kg. Mam nadzieję, że to tylko początek, bo jeszcze ciągle moja nadwaga jest znaczna, ale jestem pełna optymizmu, ponieważ w końcu dzięki Turbo diecie spadają ze mnie kilogramy! Życzę Państwu, abyście znaleźli  jeszcze wiele podobnych historii sukcesów! Życzę dalszej owocnej pracy!” Z pozdrowieniami, Anett B-né P. 12.10.2011.

*

’Droga Lauro!
Już od dwóch lat stosuję Turbo dietę, po 4 intensywnych kuracjach udało mi się pozbyć blisko 30 kilogramów. Z rozmiaru 48 schudłam do 34 i za to bardzo bardzo Wam dziękuję! Nie wierzę już w żadne inne diety, wypróbowałam wiele i żadna nie dała takiego wspaniałego efektu. Ostatnią kurację przeprowadziłam latem. Jak już pisałam, tylko z tą dietą odniosłam sukces, jej efekty były widoczne, dieta sama w sobie łatwa do przeprowadzenia, no i nie miałam efektu jojo. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za tę fantastyczną dietę!’ Csacsika 2012-05-14

*

’Szanowne Centrum Turbo Diety!
Moja historia zaczęła się od tego, że widziałam jak dużo schudła moja koleżanka z pracy stosując koktajle Turbo dieta, a uzyskaną sylwetkę zachowuje do dzisiaj, nadal pijąc od czasu do czasu koktajle. Wszyscy pytali o sekret jej wyników. Mówiła, że przed południem pije shake Turbo dieta, później zjada lunch i porządny obiad a wieczorem znowu wypija shake-a. W miesiąc schudła 7 kg. Udało jej się utrzymać uzyskaną wagę, nadal uważa na to co je.
Zachęcona jej sukcesem ja też wypróbowałam wasz proszek koktajlowy, najbardziej smakował mi truskawkowy. Jego działanie było po prostu cudowne! Wreszcie produkt odchudzający, od którego nie miałam biegunki, więc mogłam używać go bez przerwy – czy to w pracy czy podczas długich podróży pociągiem. I stał się cud – w ciągu tygodnia schudłam 4 kg. Nie poprzestaję na tym, kontynuuję dietę z koktajlem truskawkowym, dzięki niemu chudnę bez wysiłku. Uwielbiam!’ Kriszta 2013-02-05* Z wpisami do Księgi Gości można zapoznać się w Centrali Turbo Dieta®

Czekamy również na Państwa uwagi. Przysyłajcie je na adres e-mailowy: info@turbodieta.com lub w listach na adres pocztowy czy też wpisujcie osobiście w Księdze Gości znajdującej się w Centrali Turbo Dieta® (1139 Budapest, Váci út 91.)

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant