Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Programy Turbo dieta

1
Jeśli masz nadwagę większą niż 40 kg...

Jeśli masz nadwagę większą niż 40 kg...

Ważysz znacznie więcej niż kiedyś? Czujesz się ociężała, szybko się męczysz, co więcej, masz problemy zdrowotne? A może od dawna zmagasz się z nadwagą ale jak dotąd nic nie pomagało?

Jak działa Turbo Dieta

Jak działa Turbo Dieta®?

Jesteś ciekawa, na czym polega sekret skuteczności Turbo Diety®? Jak uzyskuje się widoczne efekty, dlaczego efekty te są długotrwałe i wreszcie, jak to możliwe, że podczas diety nie odczuwamy głodu?

30-dniowy program Turbo Dieta

30-dniowy program Turbo Dieta®

Schudniesz bez głodu i cierpienia!
Celem 30-dniowego programu jest wykształcenie optymalnego rytmu przemiany materii, dzięki nowemu systemowi odżywiania. Zdrowie, smukła sylwetka, dobre samopoczucie i piękna skóra – w największym stopniu zależą od działania przemiany materii.

14-dniowy Program Intensywny

14-dniowy Program Intensywny

Dzięki niemu możesz osiągnąć szybkie i widoczne efekty!
Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie i chcesz w krótkim czasie widzieć efekty diety, ten program jest dla Ciebie! Program ten jest kategoryczny, ale jego efekt jest warty poświęcenia!

Utrzymanie wagi z Turbo Dietą®

Utrzymanie wagi z Turbo Dietą®

Udało Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Zastanawiasz się jak nie zaprzepaścić efektu swojej pracy i dalej cieszyć się szczupłą figurą? Nie potrzebujesz kuracji odchudzających, ale zależy ci na utrzymaniu wagi?

Post  - pomocnik w odchudzaniu

Post - pomocnik w odchudzaniu

Jest potwierdzone, że odpowiednio przeprowadzony post znacząco wspomaga stałą utratę wagi. Odniesione na początku sukcesy bowiem wpływają na motywację i wytrzymałość.

Proste przepisy do 30-dniowego programu Turbo Diety®

Proste przepisy do 30-dniowego programu Turbo Diety®

Zastanawiasz się co powinno trafić na stół podczas 30-dniowego programu Turbo Diety®? Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze przepisy dania zawierające 500-600 kcal.

Menopauza? Problemy z wagą?

Menopauza? Problemy z wagą?

Menopauza czyli przekwitanie często idzie w parze ze wzrostem masy ciała, jeśli chciałabyś tego uniknąć pomożemy Ci! Uwierz, nie musisz głodować żeby schudnąć.

Jeśli masz cukrzycę

Jeśli masz cukrzycę...

Chcesz schudnąć, ale masz obawy ze względu na cukrzycę? Znamy rozwiązanie! Lekarz diabetyk – Jozsef Fovenyi podpowie jak wprowadzić Turbo Dietę® do codziennego odżywiania.

Turbo dieta® odpowiada wymogom Unii Europejskiej

Turbo dieta® odpowiada wymogom Unii Europejskiej

Spory dotyczące najskuteczniejszej diety wydają się być zażegnane raz na zawsze. Badania potwierdzają, że niekwestionowane pierwsze miejsce zajmują diety białkowe.

1

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant