Zapytaj Laurę! +48 71 710 4883

Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Produkty

Nasze produkty

Wybierz łatwą w stosowaniu Turbo dietę®! Poznaj nasze produkty. Wypróbuj je i Ty!

Turbo dieta® Intenziv koktajl białkowy z enzymami

Turbo dieta® Intenziv koktajl białkowy na odchudzanie zastępuje część posiłków albo całodzienną dietę, niskokaloryczny, zawiera enzymy białkowe, wartościowe proteiny, witaminy, minerały i mikroelementy.  Białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® Intenziv jest już od 8 lat znany i ceniony ze względu na wysokiej jakości składniki oraz probiotyczny błonnik i cholinę poprawiającą przemianę materii Proszek białkowy Turbo dieta® Intenziv dzięki swoim składnikom może zastąpić wszystkie posiłki, dlatego w czasie stosowania 14 dniowego Programu Turbo dieta® Intenziv >>  W czasie kuracji odchudzającej koktajl białkowy Turbo dieta dostarcza organizmowi białko i inne składniki odżywcze, mięśnie nie są pozbawione protein. Koktajl jest niskokaloryczny, ale organizm otrzymuje wartościowe białko, podczas dwutygodniowej kuracji dokonuje się przeprogramowanie i optymalizacja przemiany materii, jednocześnie znaczna ilość tłuszczu (300-600 g dziennie) jest spalana.  Wartość odżywcza jednego koktajlu jest równa ubogiemu w węglowodany, a bogatemu w białko wartościowemu posiłkowi. Koktajl białkowy Turbo dieta w swoim idealnym składzie zawiera potrzebne organizmowi składniki odżywcze: białka, węglowodany, tłuszcze i błonnik. Nie trzeba się martwić, że w czasie kuracji będziemy głodować! Organizm będzie otrzymywał wszystkie niezbędne składniki pokarmowe we właściwych proporcjach, dlatego nie będzie odczuwał prawdziwego głodu.  Koktajle Turbo dieta Intenziv mają różne smaki, można wybrać waniliowy, czekoladowy, truskawkowy i pistacjowy, można też mieszać różne smaki. Sposób użycia:  Proszek do przyrządzania koktajlu białkowego rozpuścić w 1,5% mleku (uczuleni na mleko w mleku sojowym lub wodzie, wtedy należy użyć 20-30% proszku więcej), zaleca się na jedną porcję koktajlu wziąć 35g proszku (4 miarki).  Ważne: Proszek do przyrządzania koktajlu może zawierać śladowe ilości glutenu i białka mlekowego. Osoby uczulone na gluten i cukier mlekowy decyzję o rozpoczęciu kuracji podejmują na własną odpowiedzialność, uwzględniając stopień uczulenia. Dotychczasowe doświadczenia wykazują, że rzadko powodował uczulenia. Osoby uczulone na cukier mlekowy powinny  przygotowywać koktajl koniecznie z wodą, zwiększając ilość proszku o 20%.

Skuteczność Turbo diety potwierdzają testy kliniczne >> wspomaga uregulowanie procesów przemiany  materii w organizmie i je optymalizuje. Zaletą diety jest to, ze organizm nie głoduje, chudnie się poprzez redukcję tłuszczu, muskulatura pozostaje nienaruszona, dlatego nie ma niebezpieczeństwa, że po zakończeniu kuracji przytyje się ponownie. Metoda jest szybka i skuteczna, a preparat łatwy w użyciu. Metoda jest szybka i skuteczna, a preparaty proste w stosowaniu. Preparaty Turbo dieta® są wygodne w użyciu i bezpieczne, ponieważ organizm w czasie ich stosowania otrzymuje wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Metoda jest także ekonomiczna - kosztuje tyle, ile trzeba wydać w ciągu dwóch tygodni na śniadania, obiady i kolacje.

Zamawiam >>


Białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® Vital

Białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® Vital przygotowaliśmy dla naszych klientów, którzy stosują białkowy proszek koktajlowy przez dłuży czas, jako stały element swojego swojej diety.

Można go stosować przez dłuższy okres czasu w przypadku nadwagi mniejszej niż 10 kg albo okresowo w celu utrzymania wagi. Jest idealny dla tych, którzy chcieliby w czasie kuracji odchudzającej spożywać dwa normalne posiłki dziennie i regularnie zażywają ruchu. Białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® Vital zawiera niezbędne dla organizmu składniki pokarmowe i dlatego można nim zastąpić 1 - 2 główne posiłki dziennie (śniadanie, obiad albo kolację) czy też drugie śniadanie albo podwieczorek.

Polecamy przy Programie Vital >> i Nocnym Turbo dieta®>> również jako uzupełnienie innych rodzajów diet. Nie polecamy przy Programie Intensywnym. Preparat może być również doskonałym rozwiązaniem dla osób odchudzających się, które zabiegane nie zawsze mają możliwość spożywania wartościowych posiłków.

Białkowy proszek koktajlowy Turbo dieta® Vital jest ekonomiczny w użyciu nawet przy stosowaniu przez dłuższy czas. Naszym celem jest również i w ten sposób wspieranie naszych klientów we wprowadzaniu zdrowego i dynamicznego trybu życia

Staramy się również wzbogacać paletę smaków białkowego proszku koktajlowego Turbo dieta® Vital.  Preferującym smaki kwaśne proponujemy proszek o smaku wiśniowym, a dla prawdziwych smakoszy mamy smak cappuccino.

Stosowanie: W przypadku Programu Uproszczonego 3 x 35g proszku koktajlowego Turbo dieta® Vital wymieszać z 1,5% mlekiem, przy Programie Nocnym 2 x 35g (kolacja+podwieczorek) proszku koktajlowego Turbo dieta® Vital wymieszać z 1,5% mlekiem. W przypadku uczulenia na mleko użyć mleko sojowe albo wodę i dodać 1 miarkę proszku koktajlowego

Ważne: Proszek do przyrządzania koktajlu może zawierać śladowe ilości glutenu i białka mlekowego. Osoby uczulone na gluten i cukier mlekowy decyzję o rozpoczęciu kuracji podejmują na własną odpowiedzialność, uwzględniając stopień uczulenia. Dotychczasowe doświadczenia wykazują, że rzadko powodował. Osoby uczulone na cukier mlekowy powinny koniecznie przygotowywać koktajl z wodą, zwiększając ilość proszku o 20%.

Zamawiam >>

 

Turbo Vital® Shake

Turbo Vital® Shake to preparat na odchudzanie, niskokaloryczny białkowy proszek koktajlowy,którego wartość biologiczna wynosi 120. Zawiera wartościowe białka, witaminy, minerały oraz  mikroelementy.
Turbo Vital® Shake jest to gotowa do spożycia, jedno porcjowa odmiana białkowego proszku koktajlowego. Shake upraszcza życie osób odbywających dietę ponieważ nie trzeba się trudzić sporządzaniem koktajlu, wystarczy zdjąć z półki 500 ml Turbo Vital® Shake i zajmować się swoimi sprawami. Można wziąć z sobą w podróż, na wycieczkę, do biura, można go także spożyć w trakcie zakupów, załatwiania spraw.

Zawartość odżywcza jednej  buteleczki Turbo Vital® Shake odpowiada koktajlowi sporządzonemu z 4-5 miarek proszku koktajlowego, a więc jeden Shake służy do zastąpienia jednego posiłku. Podczas diety bez obawy można jednocześnie stosować Turbo Vital® Shake  oraz białkowy proszek koktajlowy Turbo Dieta®. Turbo Vital® Shake można spożywać gdziekolwiek i kiedykolwiek a więc ułatwia on życie nie tylko osobom odbywającym kurację Turbo dieta® ale także tym którzy dbają o zdrowy tryb  życia w tym pędzącym świecie. Jak nie masz czasu samemu przygotowywać posiłków a nie chcesz zrezygnować z przyjmowania wysokiej jakości pokarmu, wtedy Turbo Vital® Shake jest bardzo dobrym rozwiązaniem  na całkowite zastąpienie jednego posiłku.  Dla sportowców, osób prowadzących aktywny tryb życia Shake może być także ważnym codziennym uzupełnieniem ponieważ zawiera niezbędne do życia białko, enzymy i błonnik

Turbo Vital® Shake jest do wyboru w trzech smakach truskawkowy i waniliowy.

Stosowanie:  na podstawie wybranego programu Turbo dieta® zastąpienie 1-2-3 posiłków 1 buteleczką Turbo Vital® Shake.

Ważne: Turbo Vital® Shake nie mogą spożywać osoby uczulone na gluten oraz laktozę!

Zamawiam >>


Tabletki Turbo dieta® Herbal Harmony

Jeżeli w trakcie programu intensywnego problemem jest regularne przygotowywanie zupy jarzynowej, można ją zastąpić tabletkami Turbo dieta® Herbal Harmony wyprodukowanymi w tym celu z surowców roślinnych. W trakcie diety  mimo to zalecane jest co jakiś czas spożycie filiżanki dobrej zupy warzywnej ponieważ zupa rozgrzewa nie tylko ciało ale i dusze, jeżeli jednak nie ma na to możliwości brak ten łatwo można zastąpić  tabletkami Turbo dieta® Herbal Harmony. Na skutek niewłaściwego odżywiania się, stresów zostaje zachwiana równowago kwasowo -zasadowa naszego organizmu, nasze ciało zakwasi się , staje się łatwym celem szkodliwych procesów, wystąpienia nadwagi i pojawienia  się chorób. W celu przywrócenia w naszym organizmie równowagi kwasowo -zasadowej powinniśmy spożywać potrawy odkwaszające. Substancje czynne Tabletki Turbo dieta® Herbal Harmony pomagają organizmowi przywrócić właściwą  wartość ph i jej utrzymanie w przypadku stosowania wszystkich trzech programów Turbo dieta® i nasze chudnięcie będzie bardziej widoczne.

Stosowanie: dziennie 3 x 3 tabletki z głównym przyjmowaniem napoi.

Zamawiam >>

 

Turbo dieta® Antioxidant

W trakcie stosowania diety wyswobadzają się trucizny odkładające się w tkance tłuszczowej. W celu zapobiegnięciu szkodliwym reakcjom powodowanych przez nie zalecane jest spożywanie większej ilości witamin antioxidant i minerałów. Byłoby najlepiej, ażeby witaminy spożywać ze świeżych warzyw, jednak należy pamiętać o tym, że znajdujące się w warzywach mikroskładniki odżywcze bardzo szybko zaczynają się rozkładać. Duża część kupowanych gotowych napoi warzywnych zawiera także syntetyczne witaminy, z których tylko część jest spożytkowana, w przeciwieństwie do witamin naturalnych.
Dlatego zalecamy, aby w trakcie stosowania wszystkich trzech Programów spożywać napoje wytłaczane z warzyw! Niezależnie od tego w trakcie kuracji odchudzającej stosuj także Kapsułki Antioxidant Turbo dieta®, chronią  one także przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. U palaczy, a szczególnie w organizmach ludzi poddawanych silnym stresom ilość wolnych rodników jest większa, dlatego w ich przypadku zalecana jest zwiększenie dawki witamin! Jeżeli trzeciego dnia nie odczuwasz jeszcze zmniejszenia wagi zwiększ ilość przyjmowanych antyutleniaczy, ponieważ wyzwalające się wolne rodniki mogą także ograniczać proces spalania tłuszczu. Na dłuższą metę twój organizm odwdzięczy ci się za troskę o niego, kiedy ubędą trudności uważane przez  innych za codzienne, ustąpią  lub będą się rzadziej pojawiały bóle związane z nadwagą .

Kapsułki Antioxidant same w sobie  nie odchudzają, ale przyczyniają się do sukcesu kuracji odchudzającej.
Stosowanie: dziennie  2 x 1 kapsułka przed porannym i południowym posiłkiem.

Do webshopu >>


CM3® Alginat

CM3® Alginat jest produkowany z naturalnych surowców, preparat powodujący uczucie nasycenia, sytości, stosowany w leczeniu problemów z otyłością.
CM3® Alginat działa w żołądku: zawartość kapsułki,  kompleks Alginat pęcznieje w sokach żołądkowych i stymulując uczucie sytości wysyła sygnał do mózgu: jestem najedzony. Dzięki temu możemy jeść mniej i w między czasie nie czuć głodu.
Stosowanie kapsułek CM3® Alginat jest bardzo proste, w zależności od spożywanej ilości jedzenia, pół godz przed posiłkiem należy przyjąć 1- 3 kapsułki . Na skutek jej działania zmniejsza się ilość spożywanego pożywienia. Już od mniejszej ilości czujesz się najedzony.

CM3® Alginat jest preparatem który można z powodzeniem stosować w przerwach między programami Turbo dieta® jeżeli jest potrzeba zmniejszenia porcji jedzenia lub ograniczenia  apetytu.
Narzędzie techniki lekarskiej.

Dalsze informacje >>

Do webshopu >>


Produkty Turbo Health

Produkty Turbo Health® produkowane są wyłącznie z naturalnych składników wysokiej jakości. Dzięki swojemu wyjątkowemu składowi oferują rozwiązanie również specyficznych problemów. Nasze produkty oferujemy wszystkim tym, dla których ważne jest zdrowie

Turbo Health® Kapsułki z BioBalance błonnikiem, aminokwasami i witaminą B12

Suplement diety optymalizujący działanie systemu trawiennego.

Zalecamy tym osobom, które odżywiają się produktami ubogimi w błonnik lub stosują dietę odchudzającą.

Rola ważniejszych składników:

Błonnik spożywczy: Wspomaga normalne działanie jelit i jego właściwy rytm. Przyczynia się do wytworzenia uczucia sytości. Błonnik może odgrywać pomocniczą rolę w zapobieganiu zaparciom oraz w zapewnieniu harmonijnego ruchu jelit. Błonniki spożywcze, jako składniki zdrowej diety, mogą przyczynić się do utrzymania dobrego stanu układu krążenia oraz do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Powodują wzrost objętości treści przewodu pokarmowego, czego skutkiem jest uczucie sytości, w ten sposób także przy kontroli wagi ciała są pomocne.

L-Arginina: Aminokwas odgrywający dużą rolę w procesach wzrostu oraz w prawidłowym działaniu systemu immunologicznego. Przyczynia się do syntezy białka (do budowy białka z aminokwasów).

L-Tyrozyna: Aminokwas niezbędny do budowy białka organizmu.


Zamów teraz w promocyjnej cenie w naszym webshop >>

Turbo Health® Kapsułki witamina D3 + Wapń

Witamina D jest witaminą rozpuszczającą się w tłuszczu. Jej największa ilość powstaje na skutek działania promieni słonecznych z prewitamin zmagazynowanych pod skórą. Najnowsze wyniki   badań naukowych potwierdzają, że odgrywa ona w naszym organizmie dużo ważniejszą rolę niż wcześniej sądziliśmy. Należy ją systematycznie przyjmować nie tylko w miesiącach zimowych, ale przez cały rok. Na ogół z tego, co jesteśmy w stanie spożyć może być wyprodukowana bardzo mała ilość witaminy D, z opalaniem się też powinniśmy być ostrożni. Dlatego ważne jest, abyśmy uzupełniali niezbędne ilości tej witaminy suplementami diety.

Witamina D jest niezwykle ważna:

•    przy wchłanianiu i wbudowywaniu w kości wapnia i fosforu
•    przy procesach budowy kości
•    dla zdrowego rozwoju kości
•    przy leczeniu kości po wypadkach, złamaniach
•    przy zapobieganiu osteoporozie

Trwały jej brak może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Niski poziom witaminy D zwiększa ryzyko powstania wielu chorób:

•    osteoporoza
•    zmniejszenie zawartości składników mineralnych kości, co powoduje, że tracą one swoją elastyczność i łatwo ulegają złamaniom
•    słabość mięśni, spadek masy mięśni i skurcze mięśni
•    dolegliwości serca i układu krążenia (wysokie ciśnienie, zwapnienie żył, udary) – brak witaminy D podwaja ryzyko powstania zawału serca, udaru lub niewydolności serca
•    choroby autoimmunologiczne (nieswoiste zapalenia jelit (Inflammatory Bowel Diseases IBD))
•    krzywica
•    rak piersi, prostaty i jelita grubego
•    zakłócenie wzrostu w okresie dzieciństwa
•    niebezpieczeństwo pojawienia się zespołu metabolicznego
•    depresja
•    tycie

Wprowadzona do organizmu w odpowiedniej ilości witamina D zmniejsza ryzyko powstania wielu chorób:

•    odpowiedni poziom witaminy D znacznie obniża ryzyko powstania chorób serca i nowotworowych
•    może zmniejszyć niebezpieczeństwo powstania zakażeń i zapaleń przy chorobach kobiecych
•    naukowcy zaobserwowali znaczne zmniejszenie się liczby wypadków u osób, które regularnie przyjmowały odpowiednią ilość witaminy D. Odpowiedni poziom witaminy D pomaga w wytworzeniu się silniejszych kości, mięśni oraz zachowaniu lepszej równowagi, zwłaszcza w starszym wieku
•    według niemieckich badaczy przyjmowanie witaminy D zalecane jest przy kuracjach odchudzających, ponieważ w ten sposób chronimy serce i układ krwionośny
•    pomaga w obronie przed różnego rodzaju infekcjami i chorobami dróg oddechowych, zmniejsza prawdopodobieństwo ich powstania
•    według norweskich naukowców zmniejsza o 25% występowanie pre-eclampsia ( stanu przedrzucawkowego- wysokie ciśnienie w okresie ciąży) wśród kobiet, które zażywały witaminę D
•    pomaga we wzmocnieniu systemu immunologicznego
•    udowodnione jest, że w przypadku dzieci, u których poziom witaminy D jest odpowiedni, mniejsze jest ryzyko powstania cukrzycy typu 1-ego.

Wapń jest potrzebny do wytworzenia masy kostnej i zębów, do normalnego działania mięśni i nerwów. Do normalnej koagulacji. Wapń pomaga utrzymać właściwe ciśnienie krwi oraz zdrowe działanie całego organizmu.


Zamów teraz w promocyjnej cenie w naszym webshop >>

Turbo Health® L-karnityna, 25 ml

Polecamy osobom aktywnym fizycznie, systematycznie uprawiającym sport lub wykonującym ciężką pracę fizyczną. Doskonały również dla pracujących umysłowo, uczących się.

L-karnityna wspomaga produkcję energii w komórkach, transportując kwasy tłuszczowe tam, gdzie są one wykorzystywane w procesach przemiany materii. Przyczynia się do prawidłowego zużytkowania energii organizmu.

Oddziałuje na spalanie tłuszczu oraz poprawia wytrzymałość fizyczną. Wspomaga utrzymanie stałego poziomu energii podczas długotrwałych, wymagających dużego wysiłku fizycznego treningów. Po wysiłku fizycznym wpływa na regenerację mięśni. Łagodzi zakwasy. U osób starszych pomaga zachować zdrowy poziom cholesterolu i tłuszczu we krwi. Poprawia spowolnioną przez podeszły wiek przemianę materii.

Składniki: woda, koncentrat soku pomarańczowego, 11% L-karnityna, regulator kwasowości, ekstrakt z zielonej herbaty (0,2%), związki aromatyczne, konserwanty (sorbinian potasu), kwas askorbinowy, słodzik (cyklaminian sodowy, sacharynian sodowy) fenyloalanina

Ostrzeżenie: nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej, zbalansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Zalecane dawkowanie: dziennie jedna dawka, czyli 1/3 ampułki (=8,3 ml)

Zamów teraz w promocyjnej cenie w naszym webshop >>
 

 

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant