Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Programy Turbo dieta

Jak działa Turbo Dieta®?

Jesteś ciekawa, na czym polega sekret skuteczności Turbo Diety®? Jak uzyskuje się widoczne efekty, dlaczego efekty te są długotrwałe i wreszcie, jak to możliwe, że podczas diety nie odczuwamy głodu?

Turbo Dieta® to metoda opracowana przez niemieckiego lekarza, na podstawie węgierskiego przepisu, która umożliwia zdrową utratę masy ciała, oraz zminimalizowanie zdrowotnych skutków nadwagi, takich jak wysokie ciśnienie, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu.

Podstawą nowego programu żywieniowego jest dostarczenie organizmowi najlepszej jakości białka, które jest niezbędne do utrzymania masy mięśniowej, odpowiedniego działania organizmu i procesów przemiany materii.

Dzięki odpowiedniej ilości wysokojakościowego białka, organizm spożytkowuje wszystkie dostarczane składniki odżywcze, a w skutek zmniejszonej ilości dostarczanej energii, uzupełnia dzienną dawkę ze zmagazynowanych pokładów tłuszczu.

Już podczas dwutygodniowej kuracji, organizm ma wystarczająco dużo czasu, żeby przyzwyczaić się do nowego programu żywienia, dlatego po przeprowadzonej diecie możliwe jest uniknięcie efektu jo-jo.

O efekcie jo-jo – Dlaczego utracone kilogramy wracają?

W naszym organizmie znajdują się stałe magazyny tłuszczowe, w ten sposób ciało dba o przetrwanie w sytuacji głodowej. Kiedy się głodzimy, na drastycznie obniżoną podaż kalorii, organizm w pierszej kolejności reaguje spalaniem mięśni, a nie tłuszczu, tym samym spowalniając przemianę materii. Kiedy organizm wreszcie otrzymuje pożywienie, napełniają się magazyny tłuszczowe, czyli tyjemy. Dzięki temu mechanizmowi obronnemu, człowiek jest w stanie przetrwać sytuację głodową nawet przez kilka miesięcy. Turbo Dieta® spala tłuszcz a nie mięśnie, dlatego ryzyko ponownego przytycia jest zażegnane.

Co zawiera specjalny białkowy proszek koktajlowy Turbo Dieta®?

  • Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich ilościach: białko, węglowodany, kwasy tłuszczowe, błonnik, 22 rodzaje witamin i składników mineralnych.
  • Dostarcza organizmowi podczas diety odpowiednią ilość wysokojakościowego białka i składników odżywczych, podczas Turbo Diety® nie są pobierane proteiny z masy mięśniowej
  • Poziom cukru we krwi nie waha się, jest stały, w związku z czym nie będziemy odczuwać napadów wilczego głodu
  • Mimo ograniczonej podaży kalorii, organizm otrzymuje wysokiej jakości białko, dzięki czemu przemiana materii optymalizuje się.
  • Pozbywamy się znacznych ilości tłuszczu dziennie.

Specjalny białkowy proszek koktajlowy Turbo Dieta® ma za cel zoptymalizować przemianę materii, częścią tego procesu jest poprawa działania tarczycy. W skutek zdrowego działania tarczycy, organizm zużywa energię ze  zmagazynowanego tłuszczu; hormony wydzialane przez tarczycę neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników.

Nie musisz obawiać się tego, że podczas diety będziesz głodna! Jako że organizm otrzymuje wszelkie składniki odżywcze w odpowiednich ilościach, nie odczujesz prawdziwego głodu, będziesz w stanie odchudzać się dynamicznie, w świetnym humorze.

Skuteczność Turbo Diety® potwierdzają badania kliniczne: Turbo Dieta® wspomaga odzyskanie zdrowej przemiany materii, optymalizując ją.

Zacznij już dziś!
Zamów paczkę Turbo Dieta® i chudnij skutecznie!

 

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant