Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

 

Informacje o składaniu i realizacji zamówień

Informacje o składaniu i realizacji zamówień:

Przy składaniu zamówień rejestrowanie się nie jest konieczne.
Po złożeniu zamówienia w każdym przypadku otrzymasz automatyczne potwierdzenie od systemu na podany adres e-mail, dlatego szczególnie ważne, aby podać właściwy adres.

Minimalna wartość zakupu – 60 zł

Informacje dotyczące dostawy:

Kosztów pakowania nie liczymy, natomiast koszt dostawy obciąża Zamawiającego. Za zamówione produkty wraz z kosztem wysyłki można płacić online kartą przy złożeniu zamówienia. Opłata za zamówione produkty możliwa jest online podczas składania zamówienia, lub przelewem bankowym. (Zamówione produkty przekazujemy firmie kurierskiej, po zaksięgowaniu kwoty na koncie (1-2 dni). Zamówione produkty dostarcza Firma kurierska GLS. Koszt wysyłki wynosi 27 zł.
Przesyłki są dostarczane na podany adres w dni robocze w godzinach 8.00-20.00.
Opłata za zamówione produkty możliwa jest poprzez przelew bankowy lub online podczas składania zamówienia. Jeśli wybierasz płatność przelewem bankowym, prosimy o złożenie zamówienia na adres e-mail polska@idealbody.hu. Otrzymasz e-mail potwierdzający transakcję wraz z wyliczoną kwotą do zapłacenia. Poniżej znajdują się dane do przelewu:

Podana cena za przesyłkę obejmuje paczki o wadze max. 3 kg. Zawartość takiej standardowej paczki wystarczy na 2-tygodniową kurację. Opłata za wysyłkę paczki przekraczającej tę wagę, jest wyceniana indywidualnie.

Idealbody Kft.
Budapest Bank, HU63-10103104-50283000-01003309
SWIFT-kod: BUDAHUHB
IBAN-kod: HU63101031045028300001003309
Nazwa banku: Budapest Bank Zrt.
Adres banku: H-1138 Budapest
                    Váci út 193.

Idealbody Kft.
Address: Teve u. 41.
H- 1139 Budapest
Hungary

VAT EU Number: HU13090575

Zamówione produkty przekazujemy firmie kurierskiej, po zaksięgowaniu kwoty na koncie (1 dzień).
W przypadku rezygnacji z zamówienia, o ile paczka nie została nadana, odsyłamy całą kwotę na konto klienta. Jeśli rezygnacja z zamówienia następuje po nadaniu paczki, odsyłamy kwotę po odliczeniu kosztów przesyłki.

Paczkę odebrać może dowolna osoba zameldowana pod podanym adresem, bez upoważnienia. Dlatego  ważne jest, aby przy składaniu zamówienia podać dokładny adres. Jeśli za adres dostawy podane zostało miejsce pracy, prosimy o zadbanie o to, żeby pod podanym adresem w czasie oczekiwanej dostawy była osoba, która wie o przesyłce i może odebrać paczkę.

Reklamacje przyjmujemy do upływu jednego miesiąca od dnia złożenia zamówienia.W przypadku opłaty poprzez przelew bankowy, prosimy zaznaczyć, że wszelkie koszty związane z przelewem jak i prowizją pokrywa kupujący, a na nasze konto wpływa uzgodniona kwota (cena produktów + koszt wysyłki)
Nie udało Ci się połączyć z naszym konsultantem? Oddzwonimy w jak najszybszym czasie! Możesz również wysłać e-mail na adres: laura@turbodieta.com

Warunki rezygnacji
Zamówienia w dni robocze przyjmujemy i nadajemy na pocztę do godz. 12.00. (Zamówienia napływające po godz. 12:00 zostaną zrealizowane następnego dnia, o ile jest to dzień roboczy). Paczkę przekazujemy Firmie kurierskiej po zaksięgowaniu opłaty. Zamówienia można zmienić lub zrezygnować z nich pisemnie (e-mailem: polska@idealbody.hu, do godz. 15:00-ej. Jeżeli rezygnacja nastąpi po tym terminie i paczka już została nadana, to koszty dostawy w wysokości 27 zł. obciążają Zamawiającego.

Ochrona danych:
Idealbody Kft. dane klientów podane w trakcie rejestracji zgodnie z przepisami prawa traktuje poufnie, nie przekazuje ich osobom trzecim. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Regulamin Sklepu Internetowego>>

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant