Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Historie sukcesów

Figura Marzeń w sprincie

Nazwisko Julia Szikszay może być znane tym, którzy oglądali programy Testor 2, w którym mogliśmy na własne oczy zobaczyć sukcesy osiągnięte przy pomocy Turbo diety. Poniżej przedstawiamy wyjątkowo pouczającą i zachęcającą do odchudzania historię.

Życie prawie bez problemów.

Z mężem i córkami stanowimy harmonijną, szczęśliwą rodzinę. W wieku 40 lat mam wszystko, żeby naprawdę cieszyć się każdym dniem..........., ale wcześniej nie zupełnie tak było. 10 kg nadwagi zatruwało mi słodkie dni i wiedziałam, dotąd nie będę się czuła naprawdę beztrosko, dopóki walczę ze zbędnymi kilogramami. Z tymi kilogramami, które nie wiadomo jak się pojawiły, a których teraz nie można nie zauważyć.

To była dosłownie Kalwaria, począwszy od igieł wbijanych do ucha po komorę próżniową.
Oczywiście, nie tylko czułam rozgoryczenie, ale też walczyłam....tyle, że bez powodzenia. Tyle różnych diet wypróbowałam, na ile starczyło mi sił. Naprawdę nie szczędziłam wysiłków, nawet jeszcze teraz widzę siebie kiedy przechodziłam ciężkie próby, a to z igłą w uchu, a to spłaszczoną w komorze próżniowej, albo z torbami pełnymi przeróżnych kapsułek i proszków na odchudzanie (i pustą portmonetką) spieszącą do domu z wiarą w cud. Cudu nie było, a raczej, jeśli nawet był, to trwał krótko. Już nie wiem, która dieta była tą ostatnia kroplą, która przepełniła puchar goryczy, tylko pamiętam, że coś we mnie zawołało: JUŻ DOŚĆ! Dość krótkotrwałego chudnięcia, dość samoudręczania, poczucia winy, kiedy normalnie jadłam, tego, że poziom mojej samooceny i wiary w  siebie był w okolicy zera, poczucia skrępowania..... wszystkiego. Chcę schudnąć, ale tym razem definitywnie.

Wreszcie na właściwej drodze!

Z tych różnych, wypróbowywanych diet jednak był jakiś pożytek: bardzo dużo dowiedziałam się o funkcjonowaniu ciała, o efekcie jojo, o pozornym chudnięciu, kiedy tłuszcz pozostaje, o roli białek itp. Postanowiłam działać więcej rozumem, a mniej siłą. Jeśli chcę schudnąć, to pierwszą sprawą, którą powinnam zrobić jest mądrze i ostrożnie wybrać dietę. Prawie każda kobieta chce schudnąć natychmiast, i ja nie byłam wyjątkiem. Potrzebna mi więc była dieta dająca szybkie efekty, ale bez efektu jojo. Dieta oparta na testach medycznych, bazująca na białku, która powoduje zmniejszenie wagi redukując tłuszcz, ponieważ już wiedziałam, że nie wystarczy mieć mniej kilogramów: chciałabym być szczuplejsza, a nie lżejsza! Jedyną dietą, która to obiecywała była Turbo dieta. Prawda, że nigdy nie musiałam obywać się bez stałych posiłków, a więc trochę się obawiałam, ale wiedziałam, że nie ma co, albo to, albo fałdy tłuszczu.

Z dnia na dzień szczuplejsza!

Już pierwszego dnia spotkała mnie niespodzianka – okazało się, że doskonale się czuję spożywając  tylko płynne pożywienie! Nie tylko nie czułam głodu, ale było mi też łatwiej oprzeć się domowym przysmakom. Jakoś mój mózg zakodował, że teraz przez dwa tygodnie piję tylko to i nie wzdycham do pieczonego kurczaka. A wieczorem wspaniale było położyć się ze świadomością, że dokładnie stosowałam się do zasad. Czułam się lekko, ale syta. A poranki? Każdemu odchudzającemu się życzę, aby doświadczał tego cudownego widoku, kiedy waga z dnia na dzień pokazuje coraz mniej kilogramów! W czasie pierwszych dwóch tygodni od 4 kilogramów, a później - po pewnej przerwie – pozbywałam się po kilogramie tygodniowo. I tak zrzuciłam 8 kg, wreszcie! O tym, że zgłosiłam się do programu „2 testőr”? (i ku mojemu zaskoczeniu zostałam wybrana) zdecydowały raczej zachęty ze strony rodziny, kolegów i Laury, którą często zadręczałam telefonami. Natomiast efekt: moje uda, biodra i brzuch widocznie się zmieniły, chociaż wcale nie głodowałam, byłam energiczna i wesoła. Tak się złożyło, że miałam możliwość dwa razy w tygodniu pływać i korzystać z sauny, ale intensywniejszego niż to ruchu nie podejmowałam. Napój Turbo w ciągu kilku minut mogłam gdziekolwiek przygotować, a więc to też nie sprawiało kłopotu, a co więcej, wiele czasu zaoszczędziłam, bo nie musiałam robić zakupów ani przygotowywać posiłków dietetycznych.

Życie po diecie.

Moje odchudzanie miało też doskonały wpływ na całą rodzinę: pomagając i wspierając mnie podczas kuracji, sami zaczęli się zdrowiej odżywiać. Teraz zwracamy uwagę na to, żeby np. używać mąki gruboziarnistej zamiast białej, jemy mniej chleba czy ciasta, a więcej warzyw i owoców. Razem z rozmiarem ubrań z 44/46 na 40/42 zamieniłam siebie z wiecznie niezadowolonej, spiętej kobiety na zadowoloną z życia, pełną wiary w siebie. Turbo dieta to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i nie żałuję, że wypróbowałam tyle różnych diet bez rezultatu, zanim trafiłam na Turbo dietę. A  historię swojego sukcesu napisałam dlatego, żebyście sami nie musieli przemierzać takiej ciężkiej drogi. Wprawdzie człowiek uczy się na swoich błędach, ale mądry na cudzych – w moim przypadku Turbo dieta znakomicie zadziałała i jestem przekonana, że w waszym też zadziała.

 

 

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant