Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Historie sukcesów

Adrienn: Wreszcie pozbyłam się oponek i skórki pomarańczowej!

Turbo dietę z powodzeniem można włączyć w codzienny tryb życia. Według Adrienn program był łatwy w przeprowadzeniu i przyjemny.

Uważałam się za aktywną, wesołą, niestroniącą od sportu kobietę, aż do momentu, kiedy zorientowałam się, że przy 173 cm wzrostu ważę niemal 80 kg. W ciągu 10 lat przytyłam 20 kg, które na szczęście rozłożyły się dość równomiernie. Czułam, że tak dalej być nie może i niezwłocznie muszę coś zmienić. Zarówno mój styl życia, jak i sposób odżywiania pozostawiały wiele do życzenia. Odchudzanie? Od jutra… I wtedy moja przyjaciółka znalazła wyzwanie Turbo diety Schudnij z nami!. Jednocześnie z podjęciem decyzji, rosło we mnie przekonanie: jestem w stanie to zrobić!

Zaczęłam szukać informacji na temat diety (co prawda już wcześniej zerkałam na Turbo dietę, przechodząc obok sklepowych półek), poprzez portale społecznościowe rozmawiałam z osobami, które już ją stosowały, a kiedy już i ja zaczęłam, ciągle wymienialiśmy się doświadczeniami, z dumą relacjonowaliśmy osiągnięte rezultaty.

Mimo wysiłku, który włożyłam w dietę, ani razu nie martwiłam się o sukces, wiedziałam, że jeśli już raz coś postanowię, to z całą pewnością dotrwam do końca. Tak też się stało i dziś mogę powiedzieć, że wygrałam z Turbo dietą! Z jednej strony, znowu udowodniłam sobie, że moje motto ’wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć’ to prawda, z drugiej strony osiągnęłam widoczne efekty (ramię: -4cm, udo: -6cm, piersi, pas, biodra: -7cm, -10cm, -4cm; waga: - 5kg)

Wreszcie jestem szczupła, pozbyłam się oponek i cellulitu!

Podczas diety otrzymałam dużo wsparcia od rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, wszyscy stali za mną murem od początku do końca. Dostałam też najwięcej głosów dopingujących, za które serdecznie dziękuję! Poza tym bardzo dużo zawdzięczam Laurze – gospodyni Turbo diety, która służyła poradą i dobrym słowem przez cały czas trwania programu.

Muszę powiedzieć, że dieta nie była trudna do przeprowadzenia, a dawała mi dużo satysfakcji! Nie musiałam zawracać sobie głowy zakupami, gotowaniem (poza zupą warzywną, z której niestety nie mogłam zjeść moich ukochanych warzyw), a co za tym idzie miałam więcej czasu na przyjemności, z którego w pełni korzystałam, bo nie byłam ani głodna, ani zmęczona. Moim zdecydowanym faworytem był koktajl czekoladowy, równie dobrze smakuje zmieszany z wiśnią lub truskawką, bardzo polecam!

Oczywiście nie zawsze było tak łatwo. Kolacje ze szwedzkim stołem, grill ze znajomymi, imprezy urodzinowe… Ale zawsze pamiętałam o swoim celu i o tym, że dieta, a właściwie zdrowe odżywianie jest dla mnie teraz najważniejsze (nawet jeśli wcześniej po męczącym dniu często wybierałam sztuczne, gotowe posiłki) i dlatego przestrzegałam wszystkich zasad kuracji. Byłam zdecydowana osiągnąć sukces.

Dużą radość sprawiło mi, że w ciągu tych czterech tygodni, wiele osób interesowało się, jak przebiega dieta, na czym dokładnie polega, co i kiedy jem, jak się czuję itd. Wielu moich znajomych – widząc moje wyniki i to z jaką wytrwałością i zapałem do nich dążyłam – również zaczęło dietę. Mam nadzieję, że też będą mogli pochwalić się sukcesem.
Coraz lepiej czułam się w swojej skórze, ogromnie cieszyłam się z każdego ciepłego słowa i spojrzeń pełnych uznania.

A wszystko to zawdzięczam swojej wytrwałości no i oczywiście Turbo diecie! Kontynuuję odchudzanie, do momentu aż znowu będę w najlepszej formie!

Chudnięcie Adrienn w liczbach:

•    utrata wagi: - 4,6 kg
•    utrata cm w biodrach: - 4 cm
•    utrata cm w pasie: - 10 cm
•    utrata cm w obwodzie klatki piersiowej: - 7 cm
•    utrata cm w obwodzie ramienia: - 4 cm
•    utrata cm w obwodzie uda: - 10 cm

Ty też zacznij dietę i zamów produkty Turbo dieta już dziś >>

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant