Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Programy Turbo dieta

30-dniowy program Turbo Dieta®

Schudniesz bez głodu i cierpienia!
Celem 30-dniowego programu jest wykształcenie optymalnego rytmu przemiany materii, dzięki nowemu systemowi odżywiania. Zdrowie, smukła sylwetka, dobre samopoczucie i piękna skóra – w największym stopniu zależą od działania przemiany materii.

Jednym z sekretów Turbo Diety® jest dostarczanie specjalnego, wysokojakościowego białka, z którego pomocą organizm nastawiony jest na pozbywanie się zmagazynowanego tłuszczu, przy zachowaniu masy mięśniowej! Pozostałe składniki odżywcze zawarte w koktajlu białkowym, zapewniają wszystko czego potrzebuje nasz organizm.

W celu zdrowej utraty masy ciała, musisz postępować zgodnie z zasadami metody Turbo Dieta® oraz dokładnie przestrzegać dawkowania koktajlu. Będziesz odżywiać się regularnie – koktajl białkowy przez swój skład jest pełnowartościowym posiłkiem (!) – dlatego nie musisz obawiać się głodu!

Jeśli masz nadwagę około 40 kg, napisz nam parę słów o sobie, żebyśmy mogli ułożyć dla Ciebie plan dietetyczny.

 

1.    Przestawienie, etap oczyszczający (1-2-3 dzień)

W pierwszych 3 dniach programu następuje oczyszczenie organizmu z toksyn, przygotowujemy się fizycznie i psychicznie na dietę. Przestawienie wydaje się być rygorystyczne, ale uwierz, Twój organizm będzie Ci wdzięczny.

JAK? Śniadanie, obiad i kolację (w razie potrzeby również podwieczorek) zastąp 1 porcją koktajlu Turbo Dieta®.

2.    Etap redukcji masy ciała (2 tygodnie)

Dieta jest łatwa do przestrzegania, nie wymaga wyjątkowych zmian stylu życia, a jednak kilogramów ubywa z dnia na dzień. Celem tego etapu jest systematyczne dążenie do wymarzonej sylwetki. Organizm napełnia się witaminami, a przez cały ten czas jest w stanie ciągłego spalania tłuszczu.

JAK? Śniadanie, kolację (w razie potrzeby również podwieczorek) zastąp 1 porcją koktajlu Turbo Dieta®. Na obiad zjedz posiłek o wartości 600 kcal, bogaty w białko a ubogi w węglowodany.

3.    Etap stabilizacji (2 tygodnie)

Czy wiedziałaś o tym, że organizm po diecie odchudzającej automatycznie próbuje powrócić do poprzedniej, stałej wagi? Dlatego tak ważny jest etap stabilizacji, kiedy zarówno przemiana materii jak i umysł przyzwyczaja się do nowej wagi, nowych ilości pożywienia, nowego sposobu odżywiania.

JAK? Kolację (w razie potrzeby również podwieczorek) zastąp 1 porcją koktajlu białkowego Turbo Dieta®. Niech dzienna podaż kalorii nie licząc wieczornego koktajlu wynosi 1200-1500, jedz posiłki bogate w białko a ubogie w węglowodany. Program trwa 30 dni! Jeśli nadal chcesz chudnąć, zacznij program od początku!

 

Przeczytaj, ważne!

Odpowiednie dawkowanie

Przygotowanie z 1 porcją mleka: 4 miarki (35g) proszku koktajlowego wymieszane z 300 ml 2% mleka. Jeśli przygotowane z wodą lub mlekiem roślinnym o zawartości tłuszczu mniejszej niż 1%, porcja koktajlu powinna wynosić 5 miarek (ok.43g) proszku koktajlowego. Zastępujemy tym białko nieobecne w takim mleku, lub wodzie.

Mężczyznom oraz kobietom o wzroście powyżej 165 cm, zalecamy podczas diety spożywanie podwieczorku około godziny 17. Mężczyznom o wzroście powyżej 180 cm zalecamy spożywanie ubogiego w cukry owocu na drugie śniadanie (np. jabłko) około godziny 11.

Jeśli uprawiasz sport, przed i po treningu wypij ½. porcji koktajlu Turbo Dieta®. Spalanie tłuszczu możesz dodatkowo wzmóc L-karnityną Turbo Health®.

Jeśli uprawiasz sport intensywnie, poproś o indywidualną poradę.Picie płynów i jedzenie

Jeśli podczas diety odczuwasz głód, prawdopodobnie stosujesz nieodpowiednie dawkowanie, lub Twój organizm ma inne potrzeby, w takim przypadku poproś o pomoc naszych konsultantów!

Płyny poza koktajlem: dziennie 0,5-1 litr zupy warzywnej (podzielony na porcje). W 1-2-3 dniu pij sam wywar, bez warzyw (zamroź je na później). Łączne spożycie płynów w ciągu dnia razem z koktajlem powinno wynosić ok. 2,5-3 litry.

Ważne! W celu uwolnienia szkodliwych substancji zalecane są 2 kapsułki Turbo Dieta® Antioxidant dziennie.

W naszej księdze przepisów znajdziesz wypróbowane, łatwe w przyrządzeniu potrawy, które zebraliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

Dalsze ważne informacje

Dieta nie jest skomplikowana, ale zalecamy zapoznanie się z Najczęściej zadawanymi pytaniami.

Podczas diety powinnaś mieć normalne samopoczucie. Zatwardzenie, biegunka, głód, zmęczenie, słabość nie są częścię diety! Jeśli doświadczasz chociażby jednego z tych stanów, przeczytaj Najczęściej zadawane pytania, lub zapytaj naszych konsultantów!

Wpleć w harmonogram dnia 30-60 minut lekkiego ruchu, np. intensywny spacer.

WAŻNE! Jeśli chcesz schudnąć, głodówka nie jest dobrym wyborem! Jeśli stale czujesz głód, działanie Twojego organizmu na skutek drastycznie zmniejszonej dawki pożywienia przestawia się na inny tryb, i choć w końcu chudniesz, ale stajesz się słaba a Twoja przemiana materii zwalnia. Kiedy tylko znowu zaczniesz jeść, pojawia się efekt jo-jo, w skutek którego przybierasz na wadze nawet więcej niż uprzednio straciłaś. Możesz tego uniknąć!

Jeśli masz pytanie, zwróć się do nas!
 

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant