Głosowanie

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i wzmocnienie zdrowia produktami z naturalnych składników?

Programy Turbo dieta

14-dniowy Program Intensywny

Dzięki niemu możesz osiągnąć szybkie i widoczne efekty!
Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie i chcesz w krótkim czasie widzieć efekty diety, ten program jest dla Ciebie! Program ten jest kategoryczny, ale jego efekt jest warty poświęcenia!

Co dzieje się podczas kuracji?

Pierwszego dnia zalecamy przeprowadzenie oczyszczania jelit, dzięki któremu podczas diety, organizm skuteczniej wchłonie składniki odżywcze.

W pierwszych dniach diety optymalizuje się poziom cukru we krwi, unikniesz więc napadów obżarstwa. Po upływie 14 dni Twoja przemiana materii nabierze idealnego rytmu. Twój organizm napełni się witaminami, ale co najważniejsze jest w stanie ciągłego spalania tłuszczu.

Jedną z najważniejszych cech metody Turbo Dieta® jest to, że chudniemy tracąc tłuszcz a nie mięśnie czy wodę! 

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem diety!
Dzień 1.

Faza opcjonalna, oczyszczanie jelit: tego dnia zadbaj o spokój. Jako że musisz przeprowadzić porządne oczyszczanie jelit i żołądka, warto zacząć dietę w weekend lub kiedy masz wolny dzień. Jeśli nie masz takiej możliwości, oczyszczanie zrób późnym popołudniem (dzień 0), a następnego dnia rozpocznij dietę, według dnia 2.

Rozpuść 20 g soli gorzkiej w 1,5 l wody (możesz dodać cytrynę do smaku) lub soku pomarańczowym, wypij. Efekt poczujesz po ok. 2 godzinach.

Dwie godziny po ostatnim wypróżnieniu wypij pierwszą porcję koktajlu białkowego. Tego dnia musisz wypić jeszcze minimum dwie porcje koktajlu.

Uwaga! Oczyszczanie jelit należy przeprowadzić tylko raz, rano, pierwszego dnia diety, lub poprzedzającego dnia wieczorem. Oczyszczanie jelit jest zalecane, ale nie jest koniecznym warunkiem rozpoczęcia diety. Jeśli cierpisz na choroby żołądka lub jelit (zapalenia), nie zalecamy oczyszczania jelit!

Od 2. do 14. dnia

Jeśli nie przeprowadzałaś oczyszczania jelit, odżywiaj się w następujący sposób od dnia 1.:
Sniadanie, obiad i kolacje (w razie potrzeby również podwieczorek) zastąp 1 porcją koktajlu białkowego Turbo Dieta®.

 

Tego dnia należy przygotować zupę warzywną, której wywar możesz pić bez ograniczeń, choć ilością zalecaną w ciągu dnia jest 1litr, który wlicza się w dzienną ilość płynów.

Składniki:

  • ok. 40-50 dkg warzyw (dowolnie wybranych)
  • oliwa z oliwek
  • 2l wody
  • przyprawy, sól do smaku

Sposób przyrządzania:

Warzywa umyć, oczyścić, pokroić na kawałki, poddusić trochę na oliwie dodając przypraw według uznania, następnie wlać 2 litry wody i gotować, aż będą miękkie, ok. 25 minut. Ugotowane warzywa wyjąć, poczęstować resztę rodziny albo włożyć do zamrażarki. Ostrożnie z solą! Użyjmy mniej niż zazwyczaj.

Jak zakończyć dietę?

Ostatniego dnia diety wymieszaj z wodą dwie czubate łyżki stołowe grubo zmielonego siemienia lnianego. Odstaw na 6 godzin i wypij przed samym pójściem spać! Zamiast namoczonego siemienia można zjeść 8-10 suszonych śliwek.

Pierwszego dnia po zakończeniu diety należy jeść z umiarkowaniem! Na śniadanie jakiś lekki produkt mleczny, owoce, na obiad szklankę wywaru warzywnego albo gęsty przecier warzywny, po południu chudy jogurt, wieczorem znowu przecier warzywny. Po pierwszym przejściowym dniu można stopniowo przejść do jedzenia pokarmów stałych.

Nadal zwracaj uwagę na to jak się odżywiasz, żeby zachować optymalny rytm przemiany materii. Po zakończeniu diety możliwy jest minimalny wzrost wagi, ponieważ jelita na nowo napełniają się pokarmem stałym.

Przeczytaj zanim rozpoczniesz dietę!
Odpowiednie dawkowanie

Przygotowanie z 1 porcją mleka: 4 miarki (35g) proszku koktajlowego wymieszane z 300 ml 2% mleka. Jeśli przygotowane z wodą lub mlekiem roślinnym o zawartości tłuszczu mniejszej niż 1%, porcja koktajlu powinna wynosić 5 miarek (ok.43g) proszku koktajlowego. Zastępujemy tym białko nieobecne w takim mleku, lub wodzie.

Mężczyznom oraz kobietom o wzroście powyżej 165 cm, zalecamy podczas diety spożywanie podwieczorku około godziny 17. Mężczyznom o wzroście powyżej 180 cm zalecamy spożywanie ubogiego w cukry owocu na drugie śniadanie (np. jabłko) około godziny 11.

Jeśli uprawiasz sport, przed i po treningu wypij ½. porcji koktajlu Turbo Dieta®. Spalanie tłuszczu możesz dodatkowo wzmóc L-karnityną Turbo Health®.

Picie płynów i jedzenie

Jeśli podczas diety odczuwasz głód, prawdopodobnie stosujesz nieodpowiednie dawkowanie, lub Twój organizm ma inne potrzeby, w takim przypadku poproś o pomoc naszych konsultantów!

Płyny poza koktajlem: dziennie 0,5-1 litr zupy warzywnej (podzielony na porcje). Łączne spożycie płynów w ciągu dnia razem z koktajlem powinno wynosić ok. 3 litry.

Ważne! W celu uwolnienia szkodliwych substancji zalecane są 2 kapsułki Turbo Dieta® Antioxidant dziennie.

Błonnik wspomaga wydalenie złogów i optymalną przemianę materii, dlatego warto uzupełnić dietę łuskami nasion płesznika. Wymieszaj dziennie 1 łyżkę łuski w 2 dl wody i wypij. Nie ma nieprzyjemnego smaku, za to bardzo dobry wpływ na przemianę materii.

W naszej księdze przepisów znajdziesz wypróbowane, łatwe w przyrządzeniu potrawy, które zebraliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!

Dalsze ważne informacje

Dieta nie jest skomplikowana, ale zalecamy zapoznanie się z Najczęściej zadawanymi pytaniami.

Podczas diety powinnaś mieć normalne samopoczucie. Zatwardzenie, biegunka, głód, zmęczenie, słabość nie są częścię diety! Jeśli doświadczasz chociażby jednego z tych stanów, przeczytaj Najczęściej zadawane pytania, lub zapytaj naszych konsultantów!

Prowadź pamiętnik odchudzania – motywuje do wytrwałości, dodaje siły w trudniejszych momentach! Wpleć w harmonogram dnia 30-60 minut lekkiego ruchu, np. intensywny spacer.

WAŻNE! Jeśli chcesz schudnąć, głodówka nie jest dobrym wyborem! Jeśli stale czujesz głód, działanie Twojego organizmu na skutek drastycznie zmniejszonej dawki pożywienia przestawia się na inny tryb, i choć w końcu chudniesz, ale stajesz się słaba a Twoja przemiana materii zwalnia. Kiedy tylko znowu zaczniesz jeść, pojawia się efekt jo-jo, w skutek którego przybierasz na wadze nawet więcej niż uprzednio straciłaś. Możesz tego uniknąć!

Jeśli masz pytanie, zwróć się do nas!

Zamów newsletter

Co zawiera 2 tygodniowy
Program Intensywny

3 szt. Turbo diety Intenziv

1 szt. Turbo dieta® Antioxidant